רביעי, 21 מרס 2018

איזה אופציות עומדות לרשותי לקניית דירה להשקעה

מי מאיתנו לא חולם על הרגע בו הוא הוא יתחיל לחפש אחר דירה לרכישה ולמעשה יגשים את החלום שיש לכולנו – לקנות בית משלנו? הדבר איננו שונה כאשר אדם מעוניין לרכוש דירה להשקעה בין אם זו דירתו הראשונה ובין אם זו דירתו השנייה המיועדת להשקעה והגדלת נכסיו וביטחונו הכלכלי. אם הינך מחו"ל ומעוניין לבצע רכישת דירה להשקעה, המאמר הבא יסייע לך: השקעות נדלן בארץ לעומת השקעות נדלן בחול.

האופציות המרכזיות בעת רכישת דירה להשקעה

אז כפי שציינו, הליך רכישת דירה הן למגורים והן להשקעה הוא הליך לא פשוט שיש לקחת אותו בכובד ראש ולכן, כאשר מבצעים את ההליך הנ"ל, יש לבדוק אילו אופציות עומדות בפנינו.

אופציית רכישת דירה להשקעה מספר 1: האופציה הראשונה ובעיני רבים מדובר גם על האופציה הכדאית ביותר מבחינת התשואה היא אופציית תוכנית המתאר הארצית 38 (תמ"א 38). אופציה זו מקנה לרוכש אפשרות בה הוא רוכש נכס במצב פחות טוב ומצליח, ללא כל עלות מצידו (לרוב מדובר על הוצאות שנעשות על ידי הקבלן ופחות מקרים בהם דיירי המבנה לוקחים על עצמם את ההוצאות ולאחר מכן מכירת הדירות החדשות וכן הלאה) ושדרוג הדירה בכ- 15% עד 30%. השדרוג, בין היתר, כולל את הדברים הבאים: פיתרון לבעיית חנייה או שדרוג מראה החנייה/ הרחבת החנייה, שדרוג שבילי הכניסה והגישה אל המבנה, הרחבת הדירות בכ 25% שכוללים גם בניית ממ"ד, מרפסת שמש (במידה והדבר אינו הורס את המראה הכללי של הרחוב), חדר מדרגות משופץ, מעלית וכן הלאה.

אופציית רכישת דירה להשקעה מספר 2: כיום, בשל העובדה ששוק הנדל"ן רותח, ניתן למצוא מקומות בארץ הנחשבים כ"דבר הבא" בתחום, אחד מהמקומות הנ"ל היא העיר הדרומית באר שבע. הסיבה לכך היא הבנייה המואצת והתפתחותה של העיר, מה שגורם לשוק הנדלן בבאר שבע להגיע לשיאים שלא נראו עד כה, כמו לדוגמא: איצטדיון חדש שנבנה בעיר, עיר הבהד'ים, קניון עצום שנבנה במקום (מה שיספיק מקומות עבודה רבים), תוכנית המתאר הארצית 38 שפוקדת אזורים רבים בעיר וכן הלאה.

אופציית רכישת דירה להשקעה מספר 3: פינוי בינוי. מדובר על אחת הפרויקטים המוצלחים ביותר של עיריות רבות בארץ. אופציה זו בעצם לוקחת מבנים ישנים מאוד ואף ניתן לומר רעועים ומשדרגת אותם על ידי הריסתם כליל ובנייתם מחדש. אם ניתן למצוא מבנה שעומד, בעוד מספר שנים, לעבור את השינוי המשמעותי הנ"ל הרי שחשוב לחשוב מעט קדימה ולהבין את השדרוג הכלכלי שיהיה ניתן לקבל תמורת הנכס. כאמור הבנייה כוללת שיפוץ חדר המדרגות, הלובי, שיפוץ כללי של מראה הבניין מבחוץ, יצירת שבילי גישה למבנה, פתרונות יצירתיים לבעיית חנייה בבניין, במידה ומדובר בבניין עם בעיית חנייה. לפי החוק כל דירה בבניין מחוייבת לקבל הרחבה של עד כ-25 מ"ר כאשר בהרחבה זו כלול הממ"ד. בנוסף כבונוס, הדיירים ייהנו גם ממרפסת שמש חדשה.

טכנאי מחשבים במודיעין אינסטלטור בהרצליה מטבחים מעוצבים מטבחים מודרניים אינסטלטור ברעננה אולמות אירועים בצפוןאפשרות נוספת לדירות להשקעה אקסקלוסיביות בקישור הבא: מגרשים למכירה – קו ראשון לחוף הים.

צור קשר

נדל"ן ב VAZAN

קטגוריות באתר

הנצפים ביותר

אנחנו כאן

מכירה דירות למכירה בחדרה אולמות אירועים בצפון כתובת: רחוב הלל יפה 41, חדרה
השכרה אודותינו מטבחים מעוצבים
פרויקטים הסוכנים שלנו עיצוב מטבחים אימייל: movazan@gmail.com
פרויקט המגורים אוצר תרנ"א אדמיניסטרציה אולמות בצפון
פרויקט המגורים פנינת הים מן העיתונות אינסטלטור בהרצליה טל/פקס: 077-4020373
פרויקט המגורים חלומות נעורים צור קשר ניקיון חדרי מדרגות בפתח תקווה
קריירה מגרשים למכירה מטבחים מודרנייםwaze נווט למשרדי VAZAN

מגוון של השקעות נדל"ן תחת קורת גג אחת
לא בכדי נחשבות השקעות בנדל"ן לאחד מאפיקי ההשקעה המשתלמים והכדאיים ביותר. השקעות בנדל"ן, שלא כמו השקעות אחרות, בין אם בארץ או במדינות אחרות, כוללות במסגרתם נכסים מבוקשים. בין אם אלו דירות למגורים, מבנים לעסקים או השקעות בנדל"ן מסוג אחר, מדובר באפשרויות שהביקוש להן הוא רב מאד ולאורך כל השנה. השקעות בנדל"ן, ובעיקר בערים גדולות מאד, הן אטרקטיביות וכדאיות, שכן מדובר בסביבה פופולארית וגם יקרה.
השקעות בנדל"ן מסחרי, למשל, נחשבות גם הן לפתרון מצוין עבור מי שמחפש אפיקי השקעה כדאיים, בשל הצמיחה הרבה במשק ובעיקר גם בשל הצורך עבור רבים לחפש את המבנה המסחרי המתאים או החלל הנכון לעסק או לחברה שלהם. מומלץ כמובן לבצע את בחירתן של השקעות בנדל"ן אלו בעזרתם של המומחים בתחום ותוך מעקב אחר השקעות בנדל"ן, המתפרסמות בכל עת.
שת"פ: ניקיון חדרי מדרגות, שליכט צבעוני, שיפוצים במרכז, קבלן שיפוצים, אינסטלטור בנתניה
כל הזכויות שמורות לאתר VAZAN נכסים והשקעות © 2013
Infines
Powered by Infines