רביעי, 21 מרס 2018

הלוואות להשקעה בנדל"ן כיצד ואיפה להשיג

 

תחום המשכנתא בישראל מעולם לא נח; בעיקר לאור העובדה שאנשים בארץ תמיד מחפשים לרכוש דירה. הדבר הפך למעין חובה – כל ההולך על שתיים חייב שיהיה לו נכס פיסי, בצורה דירה, בית, קרקע וכדומה; שהרי ללא זה – יציבותו הכלכלית משולה למשענת קנה רצוץ.

בין אתם מסכימים עם האמור לעיל ובין אם לא, כולנו חייבים להודות שבעת כזו או אחרת בחיינו, שקלנו, לחיוב, או לשלילה, רכישת נדל"ן כלשהו. לטובת אלו שעדיין לא פסלו על הסף את האפשרות שיום בהיר אחד הם עשויים לשקול ברצינות ואף לבצע הליך רכישת נדל"ן מתחילתו עד סופו, הרי שרצוי שתקראו את המאמר שלהלן.

בימינו, ניתן למצוא מגוון גדול למדי של אפשרויות ואפיקים לקבלת הלוואות משכנתא, אמנם רצוי להגיע לבנק כשאתם מוכנים ולאחר שהכנתם שיעורי בית באופן מספק, טרם חתימה על כל מסמך מחייב בנוגע למשכנתא.

לבער את הבורות בנושא הלוואות המשכנתא

אין זה סוד שקיימת בורות רבה בנוגע ללקיחת הלוואות משכנתא ככל שמדובר בהשקעות נדל"ן, מה שמביא להפסד ניכר של כספים שהיו יכולים להיחסך אילולא כך. ניתן כיום לשכור שירותיו של מומחה שיבצע את העבודה הקשה עבורכם – יועץ משכנתאות שיעניק לכם מענה בכל הקשור בביצוע סקר שוק מקיף בין הבנקים השונים, תוך מציאת ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. מעוניינים בכל זאת לבצע את התהליך באופן עצמאי? רצוי שתכירו מעט את מגרש המשחקים המורכב של עולם המשכנתאות.

בכל הקשור בלקיחת משכנתא – הרי שכדאי להכיר את הוראות השעה המונפקות מעת לעת על ידי בנק ישראל; הוראות אלו קובעות נהלים מרכזיים שעשויים להיות רלבנטיים עבורכם – לוקחי הלוואות המשכנתא.

בשאלת אחוזי מימון ההלוואה, הרי שניתן כיום לקבל משכנתא במסגרת של 75% משווי הנכס, עבור אלו שבבעלותם אין נכס מקרקעין (במעמד חתימת החוזה).

רוכשי דירה חלופית שימכרו את דירתם תוך 24 חודשים, יוכלו לקבל הלוואה בגודל של עד 70% משווי הנכס הנרכש. רוכשים דירה נוספת (להשקעה) ובבעלותכם מעבר לנכס יחיד? תוכלו לקבל הלוואה בגודל של עד 50% משווי נכס הנדל"ן הנרכש.

סוגיית החזרי תשלומים לבנק

נושא חשוב במיוחד הוא, כמובן, החזרי התשלומים החודשיים, הקשור במישרין להכנסה החודשית של נוטל ההלוואה; הבנק מאפשר לקיחת הלוואות שההחזר החודשי בגינן אינו עולה על 1/3 מגובה ההכנסה (על אף האמור לעיל, כדאי להתעדכן בדבר צו השעה האחרון של בנק ישראל, ולוודא שפני הדברים לא השתנו בעניין זה).

טכנאי מחשבים בפתח תקווה אינסטלטור בהרצליה גן אירועים בצפון מטבחים מעוצבים אינסטלטור ברעננה אירועים בעפולה

סוגיית החזרי תשלומים לבנק - המשך

בנקים רבים מתייחסים באופן שונה לתחום החזר התשלומים. כדאי לצפות ליום בו תצא הוראה עם הבהרות בנושא זה, שהרי לבנק ישראל ישנה השפעה ניכרת על תחום המשכנתא והריביות שבתחומה. עשיית שיעורי הבית הנכונים יבטיחו עבורכם הליך חלק יותר של נטילות הלוואות משכנתא, ללא הפתעות מיותרות ולא נעימות.

צור קשר

נדל"ן ב VAZAN

קטגוריות באתר

הנצפים ביותר

אנחנו כאן

מכירה דירות למכירה בחדרה אולמות אירועים בצפון כתובת: רחוב הלל יפה 41, חדרה
השכרה אודותינו מטבחים מעוצבים
פרויקטים הסוכנים שלנו עיצוב מטבחים אימייל: movazan@gmail.com
פרויקט המגורים אוצר תרנ"א אדמיניסטרציה אולמות בצפון
פרויקט המגורים פנינת הים מן העיתונות אינסטלטור בהרצליה טל/פקס: 077-4020373
פרויקט המגורים חלומות נעורים צור קשר ניקיון חדרי מדרגות בפתח תקווה
קריירה מגרשים למכירה מטבחים מודרנייםwaze נווט למשרדי VAZAN

מגוון של השקעות נדל"ן תחת קורת גג אחת
לא בכדי נחשבות השקעות בנדל"ן לאחד מאפיקי ההשקעה המשתלמים והכדאיים ביותר. השקעות בנדל"ן, שלא כמו השקעות אחרות, בין אם בארץ או במדינות אחרות, כוללות במסגרתם נכסים מבוקשים. בין אם אלו דירות למגורים, מבנים לעסקים או השקעות בנדל"ן מסוג אחר, מדובר באפשרויות שהביקוש להן הוא רב מאד ולאורך כל השנה. השקעות בנדל"ן, ובעיקר בערים גדולות מאד, הן אטרקטיביות וכדאיות, שכן מדובר בסביבה פופולארית וגם יקרה.
השקעות בנדל"ן מסחרי, למשל, נחשבות גם הן לפתרון מצוין עבור מי שמחפש אפיקי השקעה כדאיים, בשל הצמיחה הרבה במשק ובעיקר גם בשל הצורך עבור רבים לחפש את המבנה המסחרי המתאים או החלל הנכון לעסק או לחברה שלהם. מומלץ כמובן לבצע את בחירתן של השקעות בנדל"ן אלו בעזרתם של המומחים בתחום ותוך מעקב אחר השקעות בנדל"ן, המתפרסמות בכל עת.
שת"פ: ניקיון חדרי מדרגות, שליכט צבעוני, שיפוצים במרכז, קבלן שיפוצים, אינסטלטור בנתניה
כל הזכויות שמורות לאתר VAZAN נכסים והשקעות © 2013
Infines
Powered by Infines