רביעי, 21 מרס 2018

השקעות נדל"ן

שוק הנדל"ן בישראל עובר בשנים האחרונות שינויים מהותיים - וזאת בעיקר עקב הצעות חוק, מגבלות וחסמים מטעם הכנסת והממשלה, אשר מטרתן להוביל לפתרון מצוקת הדיור בארץ. לאור השינויים ירד חלקן היחסי של דירות הנרכשות על ידי משקיעים משליש לרבע מתוך סך הדירות הכללי שנקנו בעת האחרונה. למרות זאת, השקעות נדל"ן עדיין מהוות אפיק פופולארי המציע מגוון רחב של יתרונות למי שמנהלים את צעדיהם בצורה נכונה ומושכלת.

מי משקיע והיכן

על משקיעי הנדל"ן נמנים אנשים פרטיים, יזמים, קבוצות רכישה וגורמים עסקיים מרחבי הארץ ומחו"ל. חלקם מתמקדים בנדל"ן מניב, כלומר רכישת דירה למטרות השקעה המקנה הכנסה חודשית פאסיבית נאה. אחרים מתמקדים בנדל"ן לפיתוח, כלומר רכישה של דירות ושיפוצן, או רכישת קרקעות העוברות תהליכי הפשרה או פרויקטים שונים, ומכירת הנכסים ברווח מהיר וגבוה. בתוך כך, השקעות הנדל"ן מתפרסות על אזורים רבים בישראל, החל בקניית דירה למכירה בבת ים ועד לקריית שמונה וירוחם. זאת, בהתאם לתנודות שמכתיב השוק ותנאים משתנים של היצע וביקוש. לדוגמא, בשנה האחרונה העיר בה נקנו באופן יחסי הכי הרבה דירות להשקעה היא דווקא ירוחם, וזאת בשל עיר הבה"דים המוקמת בסביבתה. אחריה ברשימה מופיעות תל אביב, חריש, ראשון לציון, קיסריה, גבעתיים וקריית שמונה.

השקעה סולידית

אחד היתרונות המהותיים של שוק הנדל"ן הוא אפשרויות המתאימות גם למשקיעים סולידיים. כלומר, גם לאנשים מבוססים יחסית ובעלי משפחות המעוניינים לקבל תשואה חודשית נאה, ללא סיכונים גבוהים, כשלאורך השנים מתקבל גם נכס בבעלותם אותו ניתן להוריש נקי ממשכנתא לילדיהם. בעיקרון, השקעות נדל"ן נחשבות ליציבות ושומרות על ערכן, אף אם השוק מצוי המשבר. זאת מאחר שהביקוש לדיור נותר יציב, וגם אם בשלב מסוים מתרחשת ירידה בערך הדירה המשקיע אינו מאבד את ממונו ותמיד נותר עם נכס שניתן למוכרו.

אפשרות לרווחים גבוהים

בעיקר בתחום הנדל"ן לפיתוח, אך לא רק, קיים פוטנציאל לעשיית רווחים גבוהים בהשוואה לאפיקים אחרים. יש לזכור כי שוק ההון בימינו כבר אינו מציע הזדמנויות קורצות כמו בעבר, מאחר שהריביות הנמוכות שמנהיג בנק ישראל משפיעות על הפיקדונות הבנקאיים ועל יכולתם של בתי השקעות וקרנות השתלמות להשיג תשואות נאות. יתר על כן, אפיקים אלו כוללים מרכיב בלתי מבוטל של סיכון, ככל שהמרכיב המנייתי בתיק תופס שיעור גבוה יותר. בניגוד לכך, השקעה בדירה, שיפוצה ומכירתה עדיין עשויה להניב רווחים גבוהים בזמן קצר, כמו גם השקעה במגרש המיועד להפשרה ופיתוח, ומכירתו עם תום הפרויקט.

צור קשר

נדל"ן ב VAZAN

קטגוריות באתר

הנצפים ביותר

אנחנו כאן

מכירה דירות למכירה בחדרה אולמות אירועים בצפון כתובת: רחוב הלל יפה 41, חדרה
השכרה אודותינו מטבחים מעוצבים
פרויקטים הסוכנים שלנו עיצוב מטבחים אימייל: movazan@gmail.com
פרויקט המגורים אוצר תרנ"א אדמיניסטרציה אולמות בצפון
פרויקט המגורים פנינת הים מן העיתונות אינסטלטור בהרצליה טל/פקס: 077-4020373
פרויקט המגורים חלומות נעורים צור קשר ניקיון חדרי מדרגות בפתח תקווה
קריירה מגרשים למכירה מטבחים מודרנייםwaze נווט למשרדי VAZAN

מגוון של השקעות נדל"ן תחת קורת גג אחת
לא בכדי נחשבות השקעות בנדל"ן לאחד מאפיקי ההשקעה המשתלמים והכדאיים ביותר. השקעות בנדל"ן, שלא כמו השקעות אחרות, בין אם בארץ או במדינות אחרות, כוללות במסגרתם נכסים מבוקשים. בין אם אלו דירות למגורים, מבנים לעסקים או השקעות בנדל"ן מסוג אחר, מדובר באפשרויות שהביקוש להן הוא רב מאד ולאורך כל השנה. השקעות בנדל"ן, ובעיקר בערים גדולות מאד, הן אטרקטיביות וכדאיות, שכן מדובר בסביבה פופולארית וגם יקרה.
השקעות בנדל"ן מסחרי, למשל, נחשבות גם הן לפתרון מצוין עבור מי שמחפש אפיקי השקעה כדאיים, בשל הצמיחה הרבה במשק ובעיקר גם בשל הצורך עבור רבים לחפש את המבנה המסחרי המתאים או החלל הנכון לעסק או לחברה שלהם. מומלץ כמובן לבצע את בחירתן של השקעות בנדל"ן אלו בעזרתם של המומחים בתחום ותוך מעקב אחר השקעות בנדל"ן, המתפרסמות בכל עת.
שת"פ: ניקיון חדרי מדרגות, שליכט צבעוני, שיפוצים במרכז, קבלן שיפוצים, אינסטלטור בנתניה
כל הזכויות שמורות לאתר VAZAN נכסים והשקעות © 2013
Infines
Powered by Infines