רביעי, 21 מרס 2018

כל מה שרציתם לדעת על לקיחת משכנתא

משכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר שמשקי בית עשויים לקחת במהלך חייהם. רבים "משועבדים" לה – במירכאות ובלעדיהן - במשך שנים רבות מאוד. משכנתא היא הלוואה של סכום כסף ממוסדות פיננסיים מוכרים המציעים הלוואות בהיקפים גדולים, לשם רכישת נכסים, קרקעות נדל"ן ו\או בתים ודירות חדשות. הלוואה כמו הלוואה מתחלקת לתשלומים אותם יש להחזיר בזמן ובמועד אשר נקבעו במעמד החתימה, ובהם יש לעמוד לאורך כל התקופה.

צריך משכנתא! איך מתחילים?

כובד משקלה של החלטה לקחת הלוואה גדולה, המשמעות של משכנתא והשינוי שעימה היא מביאה לצד גובה הסכום שלה ותקופת ההחזרים, לא רק מצדיקים קבלת ייעוץ משכנתא אלא מחייבים אותו לעיתים קרובות. אם לקיחת משכנתא על הפרק, חשוב ומומלץ לפנות ליועץ משכנתאות מקצועי, בלתי תלוי, שאינו משרת את האינטרס של הבנק או המוסד הפיננסי, זה יוכל לתת לכם עצות מועילות ומושכלות לאחר אפיון והגדרת הצרכים והיכולות שלכם, ומשם ימשיך לכוון אתכם מהיכן כדאי לכם לקחת את ההלוואה המדוברת.

על לקיחת משכנתא היא החלטה קשה בשל ההשלכות הרבות שעשויות להיות לה על חייכם אם לטווח קצר ואם לטווח הארוך. בשל כך הכירו את המושגים הבסיסיים לפני שאתם מתקדמים לבדוק פרטים נוספים אודות ההלוואה המשמעותית בחיים.

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא יפגיש ויכיר ביניכם לבין מסלולי ההלוואות הקיימים, יציג בפניכם את כל המידע הנחוץ אודות סוגי ההלוואות והשוני בניהן, על משמעות המושג מחזוּר משכנתא, על חישוב סך כל ההוצאות החודשיות שלכם (חשוב לוודא כי סכום ההחזר החודשי יאפשר לכם לשמור על רמת חיים סבירה), על ההון העצמי שיש לכם, ועל כמות הכסף שאליה תזדקקו למשכנתא, על ביטוח משכנתא, על שכירת שירות עורך דין שייצג אתכם בעת הצורך, על סך כל הנכסים הנזילים שלכם וכיו"ב.

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא הוא חלק בלתי נפרד מהמשכנתא ומובנה בה. הוא כולל שני חלקים: ביטוח חיים, שמבטח את הבנק למקרה שבו מי מבין שני בני הזוג נפטר במהלך התקופה של ההחזר, וביטוח נכס, שבו הבנק מבטיח שהכנס יישמר תקין וכי לא תהיה ירידת ערך, כתוצאה מתרחישים כגון רעידת אדמה, פיצוץ שיחריב לחלילה את הבית ועוד. ניתן לבטח את הבית אצל חברות שונות. חשוב להשוות מחירים ולדעת כי שווי הביטוח מותנה בכמה פרמטרים כגון גיל המבוטח, מצבו הרפואי ועוד. השוואת מחירים בין החברות תאפשר לכם לקבל תמונה מלאה ולהחליט על מי מהן שתבטח אתכם באופן מושכל ואפקטיבי.

טכנאי מחשבים במודיעין אינסטלטור בהרצליה מטבחים מעוצבים מטבחים מודרניים אינסטלטור ברעננה אולמות אירועים בצפון


חשוב להדגיש שוב ושוב את חשיבות ייעוץ משכנתא בשל מרכזיותה של הלוואה זו בחייכם למשך (עד) עשרות שנים. בהינתן השינוי הטבעי, הבלתי נמנע ועם זאת בחלקו בלתי צפוי, דווקא עצם הידיעה כי לא ניתן לערוב לכם כי בכל משך ההחזר יהיה המצב הכלכלי שלכם נאות ושפיר, חשוב לקחת בחשבון גם תקופות שבהן תידרשו להצטמצם ולהוריד את רמת החיים על מנת לעמוד בתשלומים. לקיחת משכנתא היא אפוא החלטה כבדת משקל שצריכה להתקבל לאחר בחינה יסודית ומקיפה של מכלול השיקולים הרלוונטיים לקבלתה.

צור קשר

נדל"ן ב VAZAN

קטגוריות באתר

הנצפים ביותר

אנחנו כאן

מכירה דירות למכירה בחדרה אולמות אירועים בצפון כתובת: רחוב הלל יפה 41, חדרה
השכרה אודותינו מטבחים מעוצבים
פרויקטים הסוכנים שלנו עיצוב מטבחים אימייל: movazan@gmail.com
פרויקט המגורים אוצר תרנ"א אדמיניסטרציה אולמות בצפון
פרויקט המגורים פנינת הים מן העיתונות אינסטלטור בהרצליה טל/פקס: 077-4020373
פרויקט המגורים חלומות נעורים צור קשר ניקיון חדרי מדרגות בפתח תקווה
קריירה מגרשים למכירה מטבחים מודרנייםwaze נווט למשרדי VAZAN

מגוון של השקעות נדל"ן תחת קורת גג אחת
לא בכדי נחשבות השקעות בנדל"ן לאחד מאפיקי ההשקעה המשתלמים והכדאיים ביותר. השקעות בנדל"ן, שלא כמו השקעות אחרות, בין אם בארץ או במדינות אחרות, כוללות במסגרתם נכסים מבוקשים. בין אם אלו דירות למגורים, מבנים לעסקים או השקעות בנדל"ן מסוג אחר, מדובר באפשרויות שהביקוש להן הוא רב מאד ולאורך כל השנה. השקעות בנדל"ן, ובעיקר בערים גדולות מאד, הן אטרקטיביות וכדאיות, שכן מדובר בסביבה פופולארית וגם יקרה.
השקעות בנדל"ן מסחרי, למשל, נחשבות גם הן לפתרון מצוין עבור מי שמחפש אפיקי השקעה כדאיים, בשל הצמיחה הרבה במשק ובעיקר גם בשל הצורך עבור רבים לחפש את המבנה המסחרי המתאים או החלל הנכון לעסק או לחברה שלהם. מומלץ כמובן לבצע את בחירתן של השקעות בנדל"ן אלו בעזרתם של המומחים בתחום ותוך מעקב אחר השקעות בנדל"ן, המתפרסמות בכל עת.
שת"פ: ניקיון חדרי מדרגות, שליכט צבעוני, שיפוצים במרכז, קבלן שיפוצים, אינסטלטור בנתניה
כל הזכויות שמורות לאתר VAZAN נכסים והשקעות © 2013
Infines
Powered by Infines