רביעי, 21 מרס 2018

נדל"ן בארה"ב - למי מתאים להשקיע?

השקעה בנדלן מעבר לים עשויה להניב תשואה נאה, אבל היא עלולה גם להיכשל עם לא בוצעה כהלכה. מאפייני שוק הנדל"ן בארה"ב מחייבים היכרות מוקדמת, לכן מתאים ונכון להשקיע בשוק זה למי שמכירים את השוק, כולל תנודות שבו, האזורים החמים המומלצים להשקעה, והיכולת לנהל כל השקעה מקרוב.

השקעה בנכסי נדלן בארהב מתאימה כמובן למי שיש להם די כסף פנוי להשקעה, וכן אורך נשימה כלכלית, יכולת קיום עד לקבלת התשואה, לרבות יכולת לקחת סיכון מחושב שתשואה כזאת לא תינתן לאלתר.

חשוב לדעת: ישנן הוצאות נלוות לרכישת נכס בארצות הברית, לבד מעליות הטיסה, הנסיעה ובדיקת הנכס. לבד מהעלויות המשפטיות יש גם מה שמכונה "עלויות סגירת עסקה" (closing costs), שעשויה להגיע לאחוזים אחדים מעלות הרכישה הכוללת.

הצלחה בשוק הנדל"ן היא לא בלתי אפשרית, אך כן דורשת מהמשקיע זהירות ופעילות מושכלת בזירה. במידה והנכם עומדים בקריטריונים הבסיסיים שהוזכרו מעלה, אתם בטוחים שהשקעה מסוג זה מגרדת לכם באצבעות ואתם בטוחים מה לעשות, קבלו מספר טיפים להשקעה:

טיפים להשקעה בנדל"ן מעבר לים

1. בדקו היטב מבעוד מועד את מאפייני השוק בארץ המיועדת להשקעה ואת הפוטנציאל של הנכס במיקום המיועד להשקעה.
2. רצוי ומומלץ לבקר במדינה כדי להתרשם מקרוב מהנכס ומהסביבה שבה הוא מצוי.
3. חשוב לבדוק את ההיסטוריה הנדלנית באזור, להתוודע אל מגמות השוק בו וצפי המחירים לעתיד.
4. בדקו האם יש תכניות לפיתוח האזור.
5. בררו את שווי העסקאות שנערכו בכנסים באזור.
6. בדקו כיצד ניתן למקסם את הפוטנציאל השיווקי של הנכס באמצעי הפרסום הקיימים במקום.
7. בררו מה הם היבטי המיסוי לעסקאות נדלן, הוצאות בגין רישום הנכס וההיטלים השונים.
8. כמו כל עסקה בכלל ועסקה שמבצעים בארץ אחרת, חשוב לבחון בקפידה ובזהירות עם מי אתם הולכים לעשות עסק.

 

מותר ומומלץ לבקש מידע מאנשי מקצוע

כפי ששוק הנדל"ן מתפתח בארץ בצעדי ענק, כך הדבר גם ביבשות שמעבר לים, אף בהיקך נרחב יותר. אם יש בכם תשוקה להשקיע וגם בסופו של הליך לקצור רווחים נאים, מומלץ לפנות לקבל מידע ולהתייעץ עם מומחים ובעלי מקצוע, יועצי נדלן שיסייעו בכל תוכניות ההשקעה במקום הגיאוגרפי המדובר. וודאי שלא תרצו להשקיע את מיטב כספכם, לתכנן תוכניות ואז להישאר עם ידיים ריקות. השקעה בנדל"ן זו הוצאה כספית לא מבוטלת, יש כאן סיכון גדול מאוד אם לא עושים את המלאכה נכון, כך שאם אתם בתחילת הדרך וניסיון לא בנמצא, מומלץ לכם ליצור קשר עם יועץ מקצועי שידריך אתכם לעבר ההשקעה הבטוחה, או לפחות לזו עם כמה שפחות סיכונים בחובה.

צור קשר

נדל"ן ב VAZAN

קטגוריות באתר

הנצפים ביותר

אנחנו כאן

מכירה דירות למכירה בחדרה אולמות אירועים בצפון כתובת: רחוב הלל יפה 41, חדרה
השכרה אודותינו מטבחים מעוצבים
פרויקטים הסוכנים שלנו עיצוב מטבחים אימייל: movazan@gmail.com
פרויקט המגורים אוצר תרנ"א אדמיניסטרציה אולמות בצפון
פרויקט המגורים פנינת הים מן העיתונות אינסטלטור בהרצליה טל/פקס: 077-4020373
פרויקט המגורים חלומות נעורים צור קשר ניקיון חדרי מדרגות בפתח תקווה
קריירה מגרשים למכירה מטבחים מודרנייםwaze נווט למשרדי VAZAN

מגוון של השקעות נדל"ן תחת קורת גג אחת
לא בכדי נחשבות השקעות בנדל"ן לאחד מאפיקי ההשקעה המשתלמים והכדאיים ביותר. השקעות בנדל"ן, שלא כמו השקעות אחרות, בין אם בארץ או במדינות אחרות, כוללות במסגרתם נכסים מבוקשים. בין אם אלו דירות למגורים, מבנים לעסקים או השקעות בנדל"ן מסוג אחר, מדובר באפשרויות שהביקוש להן הוא רב מאד ולאורך כל השנה. השקעות בנדל"ן, ובעיקר בערים גדולות מאד, הן אטרקטיביות וכדאיות, שכן מדובר בסביבה פופולארית וגם יקרה.
השקעות בנדל"ן מסחרי, למשל, נחשבות גם הן לפתרון מצוין עבור מי שמחפש אפיקי השקעה כדאיים, בשל הצמיחה הרבה במשק ובעיקר גם בשל הצורך עבור רבים לחפש את המבנה המסחרי המתאים או החלל הנכון לעסק או לחברה שלהם. מומלץ כמובן לבצע את בחירתן של השקעות בנדל"ן אלו בעזרתם של המומחים בתחום ותוך מעקב אחר השקעות בנדל"ן, המתפרסמות בכל עת.
שת"פ: ניקיון חדרי מדרגות, שליכט צבעוני, שיפוצים במרכז, קבלן שיפוצים, אינסטלטור בנתניה
כל הזכויות שמורות לאתר VAZAN נכסים והשקעות © 2013
Infines
Powered by Infines