רביעי, 21 מרס 2018

5 סיבות טובות להשקיע בקרקע בכפר תבור

קניית קרקעות חקלאיות המיועדות להפשרה בעתיד הקרוב, היא אחת מסוגי ההשקעות הנפוצות, המשתלמות והבטוחות שאנחנו מכירים. מחירה של קרקע המוגדרת כ"חקלאית" זול במידה ניכרת מקרקע המופשרת לבניה, ובזכות תוכנית המתאר הארצית המשולבת לבניה, לפיתוח ולשימור (או תמ"א 35, בקיצור), אשר מגדירה איזון עדין בין רצון לשמור על שטחים חקלאיים וירוקים, לבין צרכי פיתוח, אשר נובעים מגידול מתמיד של האוכלוסיה במדינה, על פי תמ"א זו, חלק ניכר מהקרקעות המוגדרות כיום כ"חקלאיות", תהפוכנה, עד לשנת 2020, לקרקעות מיושבות, אשר מיועדות לאכלס בתי מגורים, בניינים, מרכזי קניות ועוד. כך שהקונה קרקע חקלאית כיום, יוכל לבנות עליה בית, או, לחילופין, להציע אותה למכירה לכל המרבה במחיר, בעתיד הלא רחוק.

למה דווקא כפר תבור?

כעת, לאחר שהבנו, מדוע קניית קרקע חקלאית כהשקעה נחשבת להשקעה משתלמת למתכננים לטווח הרחוק, נותר לנו להחליט רק היכן לרכוש את הקרקע החקלאית הנחשקת. המושבה הצפונית, כפר תבור, בולטת ביתרונות שהיא מציעה לרוכשי הקרקעות שבשטחה:

1.מיקום גבוה במדד החברתי הכלכלי - כפר תבור זכתה בציון 9 (מתוך 10) במדד החברתי-כלכלי בישראל, שמטרתו למפות את ישראל מבחינה סוציו-אקונומית ולהגדיר את "איכותם" של ישובים על פי קריטריונים כתעסוקה וגמלאות, חינוך והשכלה, דמוגרפיה, השכלה וחינוך ורמת החיים של תושבי הישוב. כך שגם אם תחליטו שלא למכור את הקרקע לכשתופשר, אלא לבנות עליה את ביתכם - מדובר בישוב איכותי הממוקם בסביבה הגלילית הירוקה.

2.כפר תבור נמצאת כיום בתנופת בניה - מאות משפחות שנקלטו בעשור האחרון בישוב, הן רק הסנוניות שמבשרות את בוא האביב, את תנופת הפיתוח וההתרחבות שמטרתה לבנות וליישב שכונות נוספות חדשות בכפר תבור.

3.כפר תבור נמצאת באזור בו כבר הופשרו שטחים לבניה - מרחק (או קירבה) של 400 מטרים מהקו בו מתבצעת כיום בניה בשטחים שכבר הופשרו, הופכת את כפר תבור לקרובה לראש התור במגמת הפשרת השטחים לבניה, במסגרת תמ"א 35 ותמ"מ 2 (תוכנית מתאר מחוזית למחוז הצפון).

4.כרישי הנדל"ן עדיין לא גילו את פנינת החמד הגלילית - לכן, מחיר הקרקעות בכפר תבור עדיין זול. כאשר הם יגלו אותה ויהפכו אותה ליעד הקניה המועדף עליהם, הקונים הפרטיים ייאלצו לפרוש מהמרוץ, מסיבות מובנות.

5.בעלות פרטים על הקרקעות והמגרשים המוצעים למכירה - אחת הבעיות בהם נתקלים רוכשי קרקע, הן בעלות מעורפלת ועודף "ידיים" על הקרקע. בכפר תבור, כל המגרשים המוצעים למכירה הינם בבעלות פרטית של קבוצת שפע נכסים ויועברו בטאבו לבעלות הפרטית על שם הרוכשים בטאבו.

לסיכום:

מאחר וגם בין הקרקעות החקלאיות המוצעות למכירה, ישנן כאלו המשתלמות יותר (מבחינת מועד הפשרת הקרקע) וכאלו המשתלמות פחות, יש כאלה הבטוחות יותר לקניה (מבחינת הבעלות הפרטית הישירה אשר מולה מתבצעת הקניה) וכאלה הבטוחות פחות, זולות או יקרות, קרקעות ומגרשים למכירה בכפר תבור, המוצעים למכירה על ידי קבוצת שפע נכסים, במסגרת הפרויקט היוקרתי שלה, נחשבות להשקעה משתלמת באזור יוקרתי.

צור קשר

נדל"ן ב VAZAN

קטגוריות באתר

הנצפים ביותר

אנחנו כאן

מכירה דירות למכירה בחדרה אולמות אירועים בצפון כתובת: רחוב הלל יפה 41, חדרה
השכרה אודותינו מטבחים מעוצבים
פרויקטים הסוכנים שלנו עיצוב מטבחים אימייל: movazan@gmail.com
פרויקט המגורים אוצר תרנ"א אדמיניסטרציה אולמות בצפון
פרויקט המגורים פנינת הים מן העיתונות אינסטלטור בהרצליה טל/פקס: 077-4020373
פרויקט המגורים חלומות נעורים צור קשר ניקיון חדרי מדרגות בפתח תקווה
קריירה מגרשים למכירה מטבחים מודרנייםwaze נווט למשרדי VAZAN

מגוון של השקעות נדל"ן תחת קורת גג אחת
לא בכדי נחשבות השקעות בנדל"ן לאחד מאפיקי ההשקעה המשתלמים והכדאיים ביותר. השקעות בנדל"ן, שלא כמו השקעות אחרות, בין אם בארץ או במדינות אחרות, כוללות במסגרתם נכסים מבוקשים. בין אם אלו דירות למגורים, מבנים לעסקים או השקעות בנדל"ן מסוג אחר, מדובר באפשרויות שהביקוש להן הוא רב מאד ולאורך כל השנה. השקעות בנדל"ן, ובעיקר בערים גדולות מאד, הן אטרקטיביות וכדאיות, שכן מדובר בסביבה פופולארית וגם יקרה.
השקעות בנדל"ן מסחרי, למשל, נחשבות גם הן לפתרון מצוין עבור מי שמחפש אפיקי השקעה כדאיים, בשל הצמיחה הרבה במשק ובעיקר גם בשל הצורך עבור רבים לחפש את המבנה המסחרי המתאים או החלל הנכון לעסק או לחברה שלהם. מומלץ כמובן לבצע את בחירתן של השקעות בנדל"ן אלו בעזרתם של המומחים בתחום ותוך מעקב אחר השקעות בנדל"ן, המתפרסמות בכל עת.
שת"פ: ניקיון חדרי מדרגות, שליכט צבעוני, שיפוצים במרכז, קבלן שיפוצים, אינסטלטור בנתניה
כל הזכויות שמורות לאתר VAZAN נכסים והשקעות © 2013
Infines
Powered by Infines