רביעי, 21 מרס 2018

VAZAN נכסים והשקעות – אודותינו

odot

VAZAN נכסים והשקעות הינה סוכנות לתיווך, שיווק וייעוץ נדל''ן, הפועלת בחדרה ויישובי הסביבה. החברה נוסדה בשנת 2009 ע''י משה וזאן, הבעלים. ומאז הקמתה ועד היום ביססה עצמה כחברת נדל''ן מהמכובדות ומהמובילות בתחום.
הנסיון המקצועי, מרכז הקשרים הרחב והידע שצברנו מאינספור עסקאות הביאו את החברה לעמדה של עליונות מקצועית. כמשרד תיווך הפועל בחדרה ויישובי הסביבה VAZAN נכסים והשקעות חולשת על העיר כולה ומכירה כל רחוב וסמטה בה.

משרדנו מונה צוות גדול ומיומן של סוכני נדל''ן בעלי הכשרה מקצועיתו בעלי רישיון תיווך בתוקף, משרדנו ממוקמים ברח' הלל יפה 41, (פינת הנשיא). המיקום המרכזי מאפשר לנו ולהמשיך ולהיות חברה דינמית ותוססת שמעורה בכל ההתרחשויות במרכז העיר.

VAZAN נכסים והשקעות - שירות מעל הכל!

VAZAN נכסים והשקעות הביאה רוח רעננה וצעירה לתחום התיווך ושיווק הנדל''ן, ביחד עם גישה חדשנית וקריאטיבית יותר. חברתנו משקיעה מאמצים עליונים בשיווק ומיתוג כל נכס ופרויקט המשווק על ידנו, ובכך מייצבים את הלקוח במרכז הבמה. VAZAN נכסים והשקעות גדלה ומתפתחת בד בבד עם התפתחותה של העיר חדרה בפרט ואזור השרון בכלל, ופועלת על פי אסטרטגיה וראייה ארוכת טווח למתרחש בסביבה, כדי שלקוחותינו יקבלו את המענה האיכותי המקצועי והעדכני ביותר על פי מצב השוק – בזמן אמת!

שירותי החברה הינם נרחבים ומגוונים וכוללים קשת רחבה של מגוון שירותים הקשורים לעולם הנדל''ן, וכל זאת תחת קורת גג אחת. משרדנו מציע: הערכת נכסים ושמאות, יעוץ וליווי משפטי על ידי עורכי דין שהחברה עובדת עימם בשיתוף פעולה, הפנייה ליועצי משכנתאות, ייזמות וניהול פרויקטים, אדריכלות ועיצוב פנים ועוד. וכל זאת על מנת שאתם לקוחותינו תוכלו להנות ממטריית השירותים שלנו. והכל תחת קורת גג אחת!בין לקוחותינו הנאמנים ניתן למנות: חברות היי-טק, אנשי עסקים פרטיים, חברת אסיה-ישראל בע''מ, חברת הבניה ''אמירי גן'', סיטי רום פרויקטים, חברת הבניה אברהם לוי, חברת ''גני חדרה'', יזמים מקומיים, תושבי חוץ, משקיעים זרים ולקוחות פרטיים.

דירות למכירה בחדרה – השקעה נכונה ומשתלמת!

למה חדרה?, סקירה על המיקום וההתפתחות של העיר בשנים האחרונות

לאחרונה נהנית העיר חדרה מהתפתחות מואצת בכל התחומים ובעיקר בתחום הנדל''ן והשתיות ומרכזת סביבה עניין רב בתחום הנדל"ן. בעקבות ההתפתחות זו וכתוצאה מההשקעה המאסיבית בעיר חדרה של חברות ענק כמו שיכון ובינוי, גינדי י.ח דימרי ועוד, אשר גילו את הפוטנציאל האדיר הטמון ב''פנינת השרון''. החלה נהירה חיובית הן של זוגות צעירים והן של משקיעים ויזמיים פרטיים.

custumer

למה לגור בחדרה?

  • מיקום גיאוגרפי נפלא בין תל אביב לחיפה.
  • נגישות לעורקי תחבורה ראשיים כמו כביש 2 (החוף), כביש 4, כביש 9 וכביש 6.
  • שילוב נדיר בין רצועת חוף הים המתפתחת לבין שמורות הטבע והשטחים הירוקים הסובבים את העיר.

החזון שלנו

לאפשר לרוכשים דרכינו למצוא את הנכס המושלם מבחינתם המתאים לכל הדרישות והצרכים השונים במסגרת התקציב, ולאפשר למוכרים דרכינו למכור את הנכס בזמן הקצר ביותר, תוך מיצוי מקסימאלי של שווי הנכס.

שיטת השיווק שלנו

מאז נוסדה, ביססה עצמה VAZAN נכסים והשקעות כחברת נדל''ן המתמחה בהשקעות בנדל"ן, לאחר שנים של עבודה וניסיון בתחום, הידע שצברנו מכמות גדולה מאוד של עסקאות הפך את הניסיון שלנו לעליונות מקצועית.

אנחנו מאמינים שלכל נכס המשווק על ידנו יש מאפיינים שונים יתרונות וחסרונות, החייבים לבוא לידי ביטוי בתהליך השיווק והמכירה.
ולכן לכל נכס חדש הנכנס למשרדנו אנו בונים תוכנית שיווק פרטנית, הכוללת את פרטי הנכס (סוג, קבלן בונה, גיל הנכס, וכו'..) את מצבו המשפטי והרישומי של הנכס (טאבו, מנהל), סביבת הנכס (מוסדות חינוך, תחבורה ציבורית, בתי כנסת, מרכזי קניות ומסחר וכו'...) חתך דמוגרפי לבניין ולשכונה, עסקאות אחרונות שנעשו בסביבת הנכס. על פי שיטה זאת אנו ממקדים את מס' המתעניינים לנכס, לא מבחינה כמותית אלא מבחינה איכותית, וחוסכים לך בעל הנכס המון זמן יקר ובו זמנים שומרים על ערך הנכס והמיתוג הגבוה ובעצם לא הופכים את הנכס ל-''שוק''.

צור קשר

נדל"ן ב VAZAN

קטגוריות באתר

הנצפים ביותר

אנחנו כאן

מכירה דירות למכירה בחדרה אולמות אירועים בצפון כתובת: רחוב הלל יפה 41, חדרה
השכרה אודותינו מטבחים מעוצבים
פרויקטים הסוכנים שלנו עיצוב מטבחים אימייל: movazan@gmail.com
פרויקט המגורים אוצר תרנ"א אדמיניסטרציה אולמות בצפון
פרויקט המגורים פנינת הים מן העיתונות אינסטלטור בהרצליה טל/פקס: 077-4020373
פרויקט המגורים חלומות נעורים צור קשר ניקיון חדרי מדרגות בפתח תקווה
קריירה מגרשים למכירה מטבחים מודרנייםwaze נווט למשרדי VAZAN

מגוון של השקעות נדל"ן תחת קורת גג אחת
לא בכדי נחשבות השקעות בנדל"ן לאחד מאפיקי ההשקעה המשתלמים והכדאיים ביותר. השקעות בנדל"ן, שלא כמו השקעות אחרות, בין אם בארץ או במדינות אחרות, כוללות במסגרתם נכסים מבוקשים. בין אם אלו דירות למגורים, מבנים לעסקים או השקעות בנדל"ן מסוג אחר, מדובר באפשרויות שהביקוש להן הוא רב מאד ולאורך כל השנה. השקעות בנדל"ן, ובעיקר בערים גדולות מאד, הן אטרקטיביות וכדאיות, שכן מדובר בסביבה פופולארית וגם יקרה.
השקעות בנדל"ן מסחרי, למשל, נחשבות גם הן לפתרון מצוין עבור מי שמחפש אפיקי השקעה כדאיים, בשל הצמיחה הרבה במשק ובעיקר גם בשל הצורך עבור רבים לחפש את המבנה המסחרי המתאים או החלל הנכון לעסק או לחברה שלהם. מומלץ כמובן לבצע את בחירתן של השקעות בנדל"ן אלו בעזרתם של המומחים בתחום ותוך מעקב אחר השקעות בנדל"ן, המתפרסמות בכל עת.
שת"פ: ניקיון חדרי מדרגות, שליכט צבעוני, שיפוצים במרכז, קבלן שיפוצים, אינסטלטור בנתניה
כל הזכויות שמורות לאתר VAZAN נכסים והשקעות © 2013
Infines
Powered by Infines